Miloš Zeman je lahodný český patron, říká Chládek

milda450

Praha – Kolosální úspěch ujeté reklamní kampaně na nepitelné pivo nezůstal bez povšimnutí ani na Hradě. Experti z hradního antiskandálnáho týmu rozhodli: Zeman se omluví kavárenským mudrcům, a bude oblíbený! „Miloš Zeman je největším patronem nejen této země, ale celé naší civilizace,“ vysvětlil Zemanův kancléř-lokaj Vratislav Mynář.

Plán s okopírováním kampaně, kvůli níž jihoafričtí chemici museli dokonce jednu várku Gambrinusu vyrobit ze sladu a chmele, vydávali ji za imaginární lokální lahůdku Patron a pivařům se za to pak naoko hluboce omlouvali, však narazil hned v počátku. „Prezident se neomlouvá. Ani Peroutkovi, ani žádnému jinému kreténovi z jakékoli redakce, kavárny či žumpy. Zkrátka to musíte vymyslet jinak,“ reagoval podle dobře neinformovaného zdroje sám Zeman.

Česká politická scéna má však naštěstí schopnost generovat nesmírně zdatné talenty, a tak bylo řešení blíž,  než se zdálo – paralelním mluvčím prezidenta se stane použitý exministr školství Marcel Chládek. Ten bude mít oproti Jiřímu Ovčáčkovi, již delší čas paralyzovanému Peroutkovým syndromem, na starost hlavně budování pozitivní prezidentovy image. Že je odborníkem na pravém místě, potvrdil hned na první tiskové konferenci v nové funkci. „Prezident Ceské republiky pan Miloš Zeman je lahodný jako patron,“ sdělil novinářům Chládek.

 

Omluva české kavárně

Vážení inteligenti! Chtěli bychom se vám omluvit za to, že jsme některé z vás uvedli v omyl.

Prezidenta, kterého jste měli možnost poznat, jsme nijak neupravovali. Jeho český původ je skutečný, stejně jako to, že pochází z moravských švestek, z českého chmele, sladu a becherovky.

Prezident, kterého jsme vydávali za dobytka, byl ve skutečnosti patron. Patron češství v té nejryzejší podobě, jehož všichni znají pod jménem Zeman. Až dosud kolovalo o našem prezidentovi mnoho řečí, ale málo faktů. Musel tedy přijít někdo, kdo tomuto úřadu vrátí hrdost, důstojnost a dobrou pověst. S tím jste nám pomohli i vy, a patří vám za to velký dík.

Přijměte tedy prosím naši omluvu za tento lehce kontroverzní krok. Věříme, že i vy se nad tím nakonec usmějete a přijmete pozvání na Hrad, kde na vás čeká pivo na náš účet.

za Kancelář prezidenta republiky PhDr. Marcel Chládek, MBA, v. r.

 

ANKETA: Je Miloš Zeman dobrý prezident?
Karel Schwarzenberg
šlechtic
karl Není to špatnej prezident, ale trochu moc chlastá. Říká na plnou hubu to, co si ostatní jen myslí. Já myslím, že se přátelí s nejrůznějšími typy, se zloději i kurvami, se vším možným. Ale má je odpozorovaný, to je vidět. Pokud vím, tak se v poslední době příliš nevožral a ani ho nikdo nevyfotil s žádnou holkou.
Jan Veleba
emeritní zemědělec
a senátor
jenda Miloš Zeman obsahuje vůbec nejvyšší podíl domácích surovin ze všech vladařů v české historii. V současné době pracujeme na rozboru, zda prezidentovy tukové zásoby splňují třicetiprocentní kvótu moravského původu, ale to je vzhledem k jeho zálibám myslím jen formalita.
Dalaj
Láma

dalajláma
dalalmama Pan Zeman není bohužel vegetariánem a nemá tedy předpoklady k úspěchu. To je problém. Ideální by bylo, kdyby se vegetariány stali papež, Babiš i Zeman. To ovšem záleží na Zemanovi, zda odnaučí papeže jíst maso. Pokud se zamyslí nad situací ve světě, měl by se stát vegetariánem, všechno se vyřeší a všechny bytosti budou šťastné.
Zdeněk
Polreich

gastrosexuál
pohlreich Je to výbornej prezident. Kdybych já snědl a vypil za tejden půlku toho, co on za den, tak se mi budou u prdele rojit včely. A když něco řekne, tak je to obvykle taková bomba, že se z toho venku zastaví bagry. Akorát ten jeho kancléř mě sere. Línej je jak vandrák po vobědě, hospodu měl vždycky mizernou, a na hradě se houpe jak voslí penis. Kdyby si místo něj pořídili metr pařezu, tak se mohli aspoň vohřát.
Ladislav Vízek
legenda
1164186-img-sport-fotbal-vizek-exhibice-crop-crop Já bych nezmatkoval. Chci, aby zvítězil zdravý rozum nad emocemi. S jiným prezidentem by byly starosti, stálo by to peníze, dělaly by se nové smlouvy. Zeman na smlouvy kašle. A navíc mám pocit, že se do toho stejně nikdo jiný nepohrne. Ano, máme tu Okamuru, který by mohl být trochu jiným prezidentem. Ale Zeman je myslím jinej až až.
Jaromír
Bosák

komentátor
mira Nápad udělat z Miloše Zemana pomocí nějaké kampaně slušného člověka má se zdravým rozumem asi tolik společného, jako čabajka s racionální výživou. Nevím, ale mám pocit, že rozumných rozhodnutí neudělal víc, než kolik je prstů na ruce zasloužilého lesního dělníka po třiceti letech práce s pilami všeho druhu. Tohle by nevymyslel ani David Coperfield skříženej s chobotnicí, a kdyby to Mynář řekl před měsícem, byl by rád, že by dostal na neděli vycházky.
Viktor Janukovyč
diktátor
ve výslužbě
januk Určitě lepším, než třeba Bandera nebo Porošenko. Jinak ale příliš dobrým prezidentem není. Pokud vím, nechystá se ani ke zřízení vlastní zoologické zahrady. Ať si to, vy Češi přiznáte nebo ne, Zeman je prostě naivní prosťáček. Je pravda, že u vás prezident nemá téměř co ukrást, ale i tak jisté možnosti má. Óóó, jak třeba Václav Klaus uměl obchodovat s milostmi…
Chuck Norris
fanoušek českého prezidenta
chuck Je to správná volba. Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, ale Miloš Zeman má větší obě. Když je člověk v nesnázi pomůže mu anděl, když je v nesnázi někdo jiný, pomůže mu Miloš Zeman.
Bernd
Posselt

sudetoněmecký Sudetoněmec
possl Nyní je už myslím docela pravděpodobné, že spolu lidské bytosti, Němci a Miloš Zeman mohou žít v míru. Většina lidí v České republice chce žít určitě v klidu a míru. Miloš Zeman je jistě vypátrá, a postaví před soud.